• Życzenia

• Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenie dużo ciepła, ludzkiej życzliwości, wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości, a w nadchodzącym Nowym Roku 2024 wiele zadowolenia, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz samych szczęśliwych chwil w każdy dniu życzą: Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy  Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Kruszynie

• Finał Szlachetnej Paczki

Wolontariusze Szkolnych Kół Wolontariatu z Widzowa i z Kruszyny składają serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, którzy wsparli akcję „Szlachetna Paczka”.

Dzięki Państwa niezwykłej ofiarności i ogromnemu zaangażowaniu mogliśmy spełnić potrzeby rodziny Pani Janiny mieszkającej na terenie naszej gminy. Zebrana kwota w wysokości 3 945,37 pozwoliła na zakup:

- materaca

- opału

- kołdry i pościel

- odzieży

- produktów spożywczych

- środków czystości

Zgromadzone i zakupione produkty spożywcze, środki czystości, poduszki, kołdry, pościel i odzież zostały pięknie zapakowane i dostarczone przez strażaków OSP Kruszyna obdarowanej rodzinie.

Słowa podziękowania kierujemy do: dyrektora Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Widzowie, dyrektora Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Kruszynie, nauczycieli, rodziców, uczniów, pracowników Urzędu Gminy Kruszyna, radnych Gminy Kruszyna, prywatnych przedsiębiorców z terenu Gminy Kruszyna oraz wszystkich mieszkańców naszej gminy, którzy wsparli tę szlachetną akcję.

Drodzy Darczyńcy, nasze wspólne działanie sprawiło, że po raz kolejny mogliśmy uszczęśliwić potrzebującą rodzinę. Najbardziej cieszy fakt, że udało nam się spełnić kluczowe potrzeby rodziny- zakupić materac, kołdry i poduszki. Wywołanie uśmiechu na twarzach obdarowanych jest najważniejszą formą podziękowania.

Wszystkim ludziom dobrej woli życzymy, by uśmiech zawsze gościł na ich twarzach, a okazane dobro powróciło. Mocno wierzymy, że: „(…) ludzi dobrej woli jest więcej (…) że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim.”

• Mistrz Ortografii

• Serdecznie gratulujemy uczennicy naszej szkoły - Marice Bodance zdobycia wyróżnienia w V Wojewódzkim Dyktandzie im. Jury Krakowsko- Częstochowskiej -" Mistrz Ortografii"