• Wyniki konkursu z języka angielskiego ‘Forget-me-not’

• 16 kwietnia 2024 roku przeprowadzono w naszej szkole ogólnopolski konkurs ‘Forget-me-not’ zorganizowany przez Centrum Edukacji Filotimo, nad którym patronat objęło czasopismo ‘Języki obce w szkole’. Do rywalizacji mogli przystąpić uczniowie z klas         IV-VIII. Aby przygotować się do konkursu należało zapoznać się z opowiadaniami, sentencjami oraz piosenkami w języku angielskim dostosowanymi do kategorii wiekowej. Celami konkursu było: -Rozbudzenie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim -Podniesienie umiejętności językowych -Promowanie czytelnictwa -Podniesienie samooceny uczniów.  Wyniki dla Szkoły Podstawowej w Kruszynie podane od najwyższego w placówce wyniku procentowego:

Kategoria kl.IV

I miejsce Wiktoria Majchrzak

II miejsce Zuzanna Frymus

III miejsce Zuzanna Gałbas

Kategoria klas V-VI

I miejsce Lena Perlińska

II miejsce Liliana Włodarczyk

III miejsce Antoni Jadczyk

Kategoria klas VII-VIII

W naszej szkole w tej kategorii wzięła udział  Marika Bodanka uzyskując wysoki wynik.

Szkolni koordynatorzy konkursu Justyna Broniszewska i Anna Gabryel serdecznie dziękują uczniom za zaangażowanie, poświęcony na naukę czas oraz zaprezentowanie swojej wiedzy. Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.

• Szkolny Konkurs Fotograficzny

• Zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie Fotograficznym " Piękno naszej Ziemi w obiektywie". Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas I-VIII. Każdy uczestnik może przesłać 1 fotografię w wersji elektronicznej na adres knaskasia@wp.pl lub katwrona@o2.pl. Prace konkursowe powinny artystycznie uchwycić elementy przyrody nieożywionej, ożywionej, zjawiska przyrodnicze, itp. Do każdej fotografii należy dołączyć etykietę z imieniem i nazwiskiem, klasą i miejscem wykonania zdjęcia. Prace można przesyłać do 25 kwietnia. Poniżej regulamin konkursu.

• Konkursie Poezji Śpiewanej i Recytowanej

• 18 kwietnia uczennice naszej szkoły: Marika Bodanka, Lena Perlińska i Wiktoria Walkiewicz reprezentowały naszą szkołę w XIII Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej i Recytowanej.

Umiejętności recytatorskie uczestniczek konkursu zostały docenione. Na podium znalazły się Marika Bodanka- I miejsce i Lena Perlińska - III miejsce.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

• Drużyna Energii

• Nasza szkoła została wyróżniona w 7. edycji Drużyna Energii. Jako wyróżnienie otrzymaliśmy zestawy strojów sportowych.

Celem akcji Drużyna Energii jest zachęcanie młodzieży z całej Polski do aktywności fizycznej. Ruch to ważny element rozwoju dziecka. Akcja nie tylko zachęca do sportu ale również do wspólnego, aktywnego spędzania czasu. Poniżej prezentujemy wyróżniony przez komisję konkursową film.

(20+) Facebook