• Koła zainteresowań

      •  ZAJĘCIA DODATKOWE

        na rok szkolny 2018/2019

                               

         

        Zajęcia

         

        Prowadzący

         

        Dzień tygodnia

        Zajęcia wyrównawcze  kl III

         

        Zajęcia plastyczne         kl III

        Justyna Kucharska

        Poniedziałek 11.30- 12.15

         

        Czwartek       11.30-12.15

        Zajęcia wyrównawcze kl II

         

        Gry logiczno-planszowe kl II

        Katarzyna Trelińska

        Wtorek 12.20-13.05

         

        Piątek   11.30 – 12.15

        Zajęcia wyrównawcze    kl I

        Magdalena Czernik

        Wtorek  11.25–12.15

        Język  angielski     kl V

         

        Język  angielski     kl VI

        Justyna Broniszewska

        Czwartek  13.10 – 13.55

         

        Czwartek   14.00 – 14.45

        Kółko biblioteczne

        Dorota Wojtasińska

        Środa        13.05-13.55

        Kółko misyjne

        Urszula Ognik

          Środa  12.20 – 13.05

        Kółko geograficzne

        Krystyna Flis

        Poniedziałek 14.30-15.15

        Zaj. matemat. -wyrównawcze 

         

        Zaj. przygotowujące kl VIII do egz.

        Aneta Majcherek

        Środa  13.10 -13.55

         

        Środa 14.00 – 14.45

        Zajęcia wyrówn. z  j. polskiego

         

        Koło samorządowe

        Anna Gabryel

        Czwartek   14.00– 14.45

         

        Poniedziałek 14.00 – 14.45

        Kółko z j. niemieckiego

        Katarzyna Pochwat

        Czwartek  14.00 – 14.45

        Piłka ręczna chłopców i dziewcząt

        Marcin Woldon

        Poniedziałek 14.00-15.00

        Kółko fizyczne

        Katarzyna Knaś

        Piątek    12.20 – 13.05

        Klub Młodego Matematyka

         

        Zajęcia wyrównawcze z matematyki

        Lidia Wychowaniec

        Piątek 7.30 - 8.00

         

        Środa  14.00 – 14.45

        Kółko chemiczne

        Justyna Kowalik

        Poniedziałek 14.20 – 15.15

        Kółko biologiczne

        Katarzyna Wrona

        Wtorek 14.00 – 14.45

        Zajęcia rozwijające WOS

        Paweł Klekot

        Środa  8.50 – 9.35

        Zajęcia rozwijające kompetencje językowe (j. angielski)

        Anita Tuszyńska- Gajowczyk

        Wtorek  7.30 – 8.00

         

        Czwartek  7.30 – 8.00

        Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

         

        Kółko teatralne

        Justyna Milejska-Cień

        Wtorek  13.10 – 13.55

         

        Wtorek  14.00 – 14.45

        Klub Miłośników Gier Planszowych

         

        Kółko polonistyczne

        Agnieszka Włodarczyk- Peszke

        Poniedziałek 14.00 – 14.45

         

        Wtorek  14.00 – 14.45

         

         

                     

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

      • brak danych