• Aktualności

      • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

      • Dnia 24 czerwca w uroczysty sposób pożegnaliśmy naszych kolegów i koleżanki z klasy ósmej. Na uroczystej akademii klasa ósma podziękowała za wspólne lata spędzone w naszej szkole, a klasa siódma wręczyła im skromne upominki.

       Rozdanie świadectw kończących rok szkolny 2020/2021odbyło się 25 czerwca 2021r. w klasach lekcyjnych, w gronie wychowawców, klasowych kolegów i koleżanek bez uroczystej akademii. Był to wyjątkowo trudny rok, nic nie było „normalne”. Wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się z naszych osiągnięć. Udało się wiele: udział i sukcesy w konkursach i olimpiadach, wycieczki, wyjścia, zawody sportowe.

       W tym dniu Wszystkim należą się gorące podziękowania:

       Uczniom za pracowitość, wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw. Rodzicom za współpracę, za wszelkie działania wspierające szkołę, za zrozumienie oraz pomoc i zaangażowanie w zdalną naukę.

       Przed nami wyczekiwane wakacje. Życzymy Wszystkim wielu pozytywnych wrażeń, dużo słońca, radości, pogody ducha, poznania nowych, ciekawych miejsc i osób. Korzystajmy z uroków lata przede wszystkim mądrze i bezpiecznie. Nabierzmy sił do dalszej nauki i pracy w nowym roku szkolnym.